Kontakt Oiler

BOK
Katarzyna Siwiak
Z-ca Kierownika Biura Obsł. Klienta-Koordynator SENT
504800333ksiwiak@oiler.pl
Żaneta Tyszkiewicz
Kierownik Biura Obsługi Klienta
604568028ztyszkiewicz@oiler.pl
Dział handlowy
Ewa Rutkowska
Dyrektor Handlowy
602523105erutkowska@oiler.pl
Katarzyna Chwiołka
Specjalista ds. handlowych
728450418kchwiolka@oiler.pl

Przewozy
Grzegorz Wróbel
Kierownik Transportu
602646119gwrobel@oiler.pl
Renata Zapart-Kornas
Starszy referent ds. transportu
664042035transport@oiler.pl
Płatności
Alicja Schramka
Kierownik Działu Finansowego
604455129aschramka@oiler.pl
Julianna Salamonik
Specjalista ds. księgowości
604457262jsalamonik@oiler.pl
Sekretariat
Magdalena Marcinkowska
Starszy Asystent Biura Zarządu
664041497mmarcinkowska@oiler.pl

Siemanko

Niniejsze wyskakujace okienko sie pojawilo ponieważ jest taki wymog abys swiadomie wyrazil zgode na pliki cookies. Ostrzeglalismy !
Same pliki cookie sa nam psu na bude gdyż z nich nie korzystamy

Pozdrawiam 🙂