BOK
Katarzyna Siwiak
Z-ca Kierownika Biura Obsł. Klienta-Koordynator SENT
504800333
ksiwiak@oiler.pl
Żaneta Tyszkiewicz
Kierownik Biura Obsługi Klienta
604568028
ztyszkiewicz@oiler.pl
Dział handlowy
Ewa Rutkowska
Dyrektor Handlowy
602523105
erutkowska@oiler.pl
Katarzyna Chwiołka
Specjalista ds. handlowych
728450418
kchwiolka@oiler.pl
Przewozy
Grzegorz Wróbel
Kierownik Transportu
602646119
gwrobel@oiler.pl
Renata Zapart-Kornas
Starszy referent ds. transportu
664042035
transport@oiler.pl
Płatności
Julianna Salamonik
Specjalista ds. księgowości
604452650
jsalamonik@oiler.pl
Alicja Schramka
Kierownik Działu Finansowego
604455129
aschramka@oiler.pl
Julianna Salamonik
Specjalista ds. księgowości
604457262
jsalamonik@oiler.pl
Sekretariat
Magdalena Marcinkowska
Starszy Asystent Biura Zarządu
664041497
mmarcinkowska@oiler.pl

Oiler S.A.
NIP5931666838
REGON191185385
KRS0000406252
BDO000013213
Kapital zakładowy: 2 000 000,00 ZŁ
ADRESMalinowska 24A 83-110 Tczew

Uwaga

Niniejsze wyskakujace okienko sie pojawilo ponieważ jest taki wymog abys swiadomie wyrazil zgode na pliki cookies.